• Email info@teylanbozatli.com
  • Telefon (0342) 231 06 12

Teylan Bozatlı Tekstil

Hakkımızda

Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek. Buraya hakkımızda yazısı gelecek.

Misyon

Daima kaliteli ürün tam güven anlamıyla üstümüze düşen tüm sorumlulukları garanti altına alarak sektörün güvenilen söz sahibi ve aranılan bir yapıtaşı olduğumuzun farkında olarak başarının devamlılığını sağlamaktayız.

Vizyon

Müşteri eksenli inovatif ve değer katan ürünler ile pazar payımızı arttırarak liderliğimizi sürdürmek.

Kalite Politikası

Kaliteli ürün ve hizmetlerle müşterilerine değer yaratırken ilişkilerini de güvenilirlik ve çözüm ortaklığı üzerine kurmaktadır. Değişen gereksinimleri önceden görüp proaktif bir yaklaşımla hızla çözüm üretmeye çalışmaktadır.